Bambu Dişli Saç Fırçası - Beyaz

232.00 TL
Ürün Kodu: SFSV8
Fırça ve taraklar saçlarımızın açılmasına yardımcı oldukları gibi aynı zamanda, Saçı dipten uca tararken saç derisinin ürettiği doğal yağın tüm saçımıza eşit olarak dağılmasına da fayda sağlarlar. Bu doğal yağ da saçlarımızda bariyer görevi görerek saçın daha az zarar görmesini sağlarlar. Bir nevi bu doğal yağ saçlarımız için koruyucu bir kalkandır. 
Stock STOCK: ja
Aantal
- +
Voeg aan mandje toe

Productopties
Choose Size
 • Small
 • Large

Saçlarımızın ‘’ GÜÇLÜ’’ ve sağlıklı kalabilmesi için kullandığımız, şampuan, saç kremleri, destekleyici yağlar kadar önem arz eden başka bir durum söz konusudur; Kullandığımız taraklar veya saç fırçaları.  
Fırça ve taraklar saçlarımızın açılmasına yardımcı oldukları gibi aynı zamanda, Saçı dipten uca tararken saç derisinin ürettiği doğal yağın tüm saçımıza eşit olarak dağılmasına da fayda sağlarlar. 
Bu doğal yağ da saçlarımızda bariyer görevi görerek saçın daha az zarar görmesini sağlarlar. Bir nevi bu doğal yağ saçlarımız için koruyucu bir kalkandır. 
Bu yüzden, saçımız için kullandığımız ürünlerin yanı sıra doğru fırça ve tarağı kullanmak saçlarımızın sağlığı için oldukça önemlidir.
Yanlış tarak ve fırça seçimiyle saçlarınızın daha çabuk zarar görmesine, dışardan gelen etkilere karşı daha dirençsiz olmasına sebep olabilirsiniz.
Kabarmayı önlemeye yardımcı olur.
Saçları elektriklenmesini engeller. 
Saçları kırılmasını önler.
Plastik malzemeler saçlarınızda ekstra statik elektrik birikmesine neden olur.
Bu da saçlarınızın donuk, cansız görünmesine ve elektriklenmeden dolayı uçuşmasına sebep olur.
Bambu fırçayla saç fırçalarken plastik veya metal fırçalara göre çok daha az saç dökülür. 
Bambu fırçaların belki de en özgün yanı, kullandıkça saçlarınızdaki besleyici yağları emmesi, Saçınızın kuru bölgelerine de yayarak saçınızı dengelemesidir.

Product code: #262


Gemiddelde beoordeling » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Annulerings- en restitutievoorwaarden

In verband met de re retour- en ruilvoorwaarden van de producten die op viaveta aangekocht zijn gerelateerd aan de verkoopovereenkomst die door de uiteindelijke eigenaar die akkoord sluit met de elektronische verkoopovereenkomst, hij verbindt zich tot de hieronder genoemde voorwaarden en procedures.

Retourvoorwaarden

 • Retours moeten absoluut worden gedaan met de originele doos / verpakking en de factuur.
 • De terugkerende producten moeten instaat zijn opnieuw verkocht te kunnen worden.
 • De retourvraag kan binnen de 14 dagen na de aankoop door onder de support desk-sectie via viaveta op het gebruikspaneel van de gebruiker zelf een nieuwe ticket met uw retourmelding in te voeren.
 • De meldingen die via de support desk-sectie worden gedaan, worden binnen de 24uur beantwoord.

Producten die niet geretourneerd kunnen worden

De producten waarvan de bruikbaarheid gestart is of die niet kunnen worden geretourneerd vanwege het feit dat ze niet meer in de originele conditie en hoeveelheid aan een andere consument kunnen doorverkocht worden. Deze producten worden hieronder vermeld.

 • Domain (domeinnamen)
 • Consultant en bemiddelingsdiensten
 • Technische ondersteuningsdiensten
 • E-commerce (Viashop-productpakket) en Real Estate-softwarepakketten (Via Estate-pakket) die zijn geïnstalleerd of geactiveerd.

Retourprocedure

* Viaveta zal, zodra aan de hierboven beschreven retourvoorwaarden is voldaan voor producten die aan het hierboven beschreven retourverzoek voldoen, onderworpen aan de hieronder genoemde procedures en regels, zal de consument binnen de 15 (vijftien) werkdagen na zijn vraag, onderstaande procedures opvolgen.

* Na 15 werkdagen dat u de retour bevestigingsmelding opviaveta op het support desk-gedeelte van uw eigen gebruikerspaneel heeft ontvangen, zal ‘de productprijs’ worden geretourneerd.

* Nadat de procedure voor de terugbetaling is afgerond, zal u een melding op uw support desk
gedeelte in uw eigen gebruikerspaneel ontvangen.

* De zichtbaarheid van uw betaling op uw rekening kan variëren afhankelijk van de verwerkingstijd van banken.

Intrekken van retourverzoek

De consument heeft het recht om binnen de 48 uur na zijn retourverzoek deze terug te trekken.

Support Icon