ViaVeta Hakkında

Viaveta, Sağlık, Kozmetik, Teknoloji ve Ağ pazarlama alanlarında lider marka olup binlerce müşterisine hizmet sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Asya, pazarında olmak üzere ürün ve hizmetlerini tüm dünyaya pazarlayan global bir şirkettir.

Viaveta, başarı ve yeteneği ödüllendirir, bu nedenle güçlü distribütör ve yeteneklerin buluştuğu, birleştiği ve tek amaç uğruna mücadele ettikleri bir ailedir. Eğitime, gelişime önem veren Viaveta her yıl periyodik olarak kişisel gelişim, liderlik, yöneticilik ve girişimcilik alanlarında Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde birçok etkinlik düzenlemektedir.
 


Viaveta, Sağlık, Kozmetik ve Teknoloji alanlarında faaliyet yürütmektedir.

Bu alanlar kısaca,

Sağlık; Sağlıklı yaşam, ideal beden, yaşlanmayı geciktirme (anti aging), gibi birçok farklı ürün ile müşterilerimizin daha sağlıklı yaşamalarına katkı sağlıyoruz.

Kozmetik, Alımlı, cazibeli ve güzel görünmek herkesin arzusu, iyi görünmek herkesin hakkı sloganıyla müşterilerimizin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyoruz.
Müşteri memnuniyeti için şirketimizin tüm fonksiyonlarını kullanmaktayız. 

Teknoloji, Kullanıcı dostu, kolay tasarlanabilir web tasarım, donanım ve masa üstü çözümleriyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çözüm sağlıyoruz.
 

Değerlerimiz,

1. Müşteri odaklılık, Müşteri memnuniyeti, müşterilerimizin mutluluğu şirketimizin temel prensiplerinin merkezinde yer almaktadır. Birincil önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. 

2. Profesyonellik, ViaVeta bütün hizmet sağlayıcıları ile müşterilerine en iyi, en güncel, en profesyonel hizmeti sunmak ve sürdürmek için tüm takım arkadaşlarıyla iş birliği halindedir.

3. Çevre Bilinci, ViaVeta ailesi çevreye duyarlı, dönüştürülebilir ambalaj kullanır ve çevre bilincini yaygınlaştırır. 

4. İnovasyon, kendimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli yenileyerek müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sağlıyoruz. 

5. Takım Çalışması, ViaVeta ailesi müşterilerinin daha iyi hizmet almaları için deneyim, yetenek ve bilgi birikimini kullanarak takım olarak çalışır.

6. Etik davranmak, etik davranış kuralları Şirketimizin en elzem varlık halidir, şirket çalışanları, şirket içi iletişiminin yanı sıra müşteri ile yapılan iletişim de bu hassasiyeti göstermektedir. 

7. Sürdürülebilirlik, Sürekliliği, sürdürülebilir başarıyı, gelişimi önemsiyor ve bunun için kendimizi geliştiriyoruz.


Vizyonumuz,

Türkiye’de ve dünyada hayat boyu sağlıklı yaşam vizyonumuzla, ürettiğimiz zengin içerikli ürünlerle çevre duyarlılığı, sağlıklı nesillerin yetişmesini, refah ve mutluluğu sağlayıp, değişim, inovasyon’u paydamıza alıp dünya markası olmaktır.

Bunun için, 
Uluslararası uzmanlığını ve bilgi birikimini, çalışanlarına, distribütörlerine ve paydaşlarına aktarıyoruz.

- Global Pazarda organik büyümeyi, sürdürülebilir faydayı hedeflemekteyiz.

- Tüketiciye fayda sağlayarak, insanlığa artı değer katmayı hedefliyoruz.

- Çalışanların ve distribütörlerin yetkinliklerine önem vermek en temel değerlerimizdendir.
 

Misyonumuz,

Viaveta, yenilikçi çözümleriyle, Türkiye ve dünyada sağlık, kozmetik ve teknoloji sektöründe pazara güven vermeyi, değer katmayı birincil hedef edinmiş bir şirkettir.

Bunun için;

- Milyonlarca insanın hayallerine mentörlük eden lider bir şirkettir.

- Müşteri odaklıdır ve müşterileri için yenilikler geliştirir.

- Deneyimini, Türkiye ekonomisinin ve milletinin gelişimine fayda sağlamak için karşılıksız paylaşır.

Güvenilir ve yenilikçi bir çözüm ortağıdır.

    
Sloganımız, Yaşam Yolu 

Felsefemiz, ''Daha iyi bir dünya için"  VIAVETA

 

 

Support Icon