Lavan Menstrual Cup

394.00 TL
Ürün Kodu:LVSV17
Lavan Menstrual Cup; Ekonomik, Ekolojik, Hijyenik, Sağlıklı bir üründür. Konfor İçin Özel Olarak Ergonomik Tasarlanmıştır.
Küçük Beden (S): doğum yapmamış veya 25 yaşından küçükler için uygundur.
Büyük Beden (L): Doğum yapmış veya 25 yaşından büyükler için uygundur.
Stock STOCK: ja
Aantal
- +
Voeg aan mandje toe

Productopties
Choose Size
 • Small
 • Large

LAVAN MENSTRUAL CUP

● Ekonomik, Ekolojik, Hijyenik, Sağlıklı
● 100 % Su Geçirmez.
● Konfor İçin Özel Olarak Ergonomik Tasarlanmıştır.
● Kullanım Kolaylığı
● Son Derece Rahat
● Huzurlu Bir Gece Geçirmenizi Sağlar.
● En İyi Gövdeye sahiptir ve Medikal Silikondan Üretilmiştir
● Seyahat ve Geziler İçin Harika
● Çevre Dostu
● Yıllarca Kullanabilirsiniz.
Büyük Beden ( L): Doğum yapmış veya 25 yaşından büyükler için uygundur.
Küçük Beden ( S): doğum yapmamış veya 25 yaşından küçükler için uygundur.

KULLANIM KLAVUZU

1.Adım- Temizlik:
Kullanımdan önce ve kullanımdan sonra Menstrual kabın dezenfekte ya da sterilize edilmesi önemlidir. İlk kullanım için kabınızı üç dakika boyunca suda kaynatın. Bu işlemi yaptıktan sonra her kullanım öncesi ve sonrası anti-bakteriyel bir sabun, silikon temizleyicisi yada su kullanabilirsiniz. Menstrual kabını yerleştirmeden önce ellerinizi iyice yıkayınız, kabın kolay kullanımını sağlamak için kayganlaştırıcı olarak sudan yararlanabilirsiniz. Kabı boylu boyuna iki kez katlayıp yerleştiriniz. Yerleştirildikten sonra kabınız tam olarak açılacaktır.

2. Adım- Yerleştirme
Ellerinizi yıkadıktan sonra, sterilize edilmiş Menstrual kabını katlayın, sonra vajinanın içine doğru rahim yolu boyunca nazik bir şekilde itin. İkinci olarak, kabın tamamen açıldığından emin oluncaya kadar döndürün. Son olarak altta bulunan çubuğu ayarlayın, böylece düzgün bir şekilde oturacak ve kolayca erişilebilir olacaktır.

3. Adım
Menstrual kabı deneyerek ve hafifçe döndürerek maksimum rahatlık sağlayabilir, düzgün bir biçimde yerleştiğinden emin olabilirsiniz. Doğru bir yerleştirme, kabın vajinal duvarlar ile düzgün bir şekilde oturmasını sağlar. Kas tutucular kabın sabit durmasını sağlar. Bir kez doğru yerleştirildiğinde, Menstrual kap yerine sabitlenecek ve oluşabilecek sızıntıları tamamen engelleyecektir.

4.Adım- Çıkarma
Kabı alttan parmaklarınız ile tutun ve Menstrual kabına hafifçe baskı uygulayın, tuvalete oturun ya da hizasında durun, sonra kabı kibarca aşağı sürükleyin ve gevşeyene kadar havada tutun. İçeriğini doğrudan tuvalete dökün, önce soğuk suyla sonra ılık suyla durulayın ve kişisel regl durumunuza göre yeniden kullanın.
 

Product code: #260


Gemiddelde beoordeling » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Annulerings- en restitutievoorwaarden

In verband met de re retour- en ruilvoorwaarden van de producten die op viaveta aangekocht zijn gerelateerd aan de verkoopovereenkomst die door de uiteindelijke eigenaar die akkoord sluit met de elektronische verkoopovereenkomst, hij verbindt zich tot de hieronder genoemde voorwaarden en procedures.

Retourvoorwaarden

 • Retours moeten absoluut worden gedaan met de originele doos / verpakking en de factuur.
 • De terugkerende producten moeten instaat zijn opnieuw verkocht te kunnen worden.
 • De retourvraag kan binnen de 14 dagen na de aankoop door onder de support desk-sectie via viaveta op het gebruikspaneel van de gebruiker zelf een nieuwe ticket met uw retourmelding in te voeren.
 • De meldingen die via de support desk-sectie worden gedaan, worden binnen de 24uur beantwoord.

Producten die niet geretourneerd kunnen worden

De producten waarvan de bruikbaarheid gestart is of die niet kunnen worden geretourneerd vanwege het feit dat ze niet meer in de originele conditie en hoeveelheid aan een andere consument kunnen doorverkocht worden. Deze producten worden hieronder vermeld.

 • Domain (domeinnamen)
 • Consultant en bemiddelingsdiensten
 • Technische ondersteuningsdiensten
 • E-commerce (Viashop-productpakket) en Real Estate-softwarepakketten (Via Estate-pakket) die zijn geïnstalleerd of geactiveerd.

Retourprocedure

* Viaveta zal, zodra aan de hierboven beschreven retourvoorwaarden is voldaan voor producten die aan het hierboven beschreven retourverzoek voldoen, onderworpen aan de hieronder genoemde procedures en regels, zal de consument binnen de 15 (vijftien) werkdagen na zijn vraag, onderstaande procedures opvolgen.

* Na 15 werkdagen dat u de retour bevestigingsmelding opviaveta op het support desk-gedeelte van uw eigen gebruikerspaneel heeft ontvangen, zal ‘de productprijs’ worden geretourneerd.

* Nadat de procedure voor de terugbetaling is afgerond, zal u een melding op uw support desk
gedeelte in uw eigen gebruikerspaneel ontvangen.

* De zichtbaarheid van uw betaling op uw rekening kan variëren afhankelijk van de verwerkingstijd van banken.

Intrekken van retourverzoek

De consument heeft het recht om binnen de 48 uur na zijn retourverzoek deze terug te trekken.

Support Icon