Seramik Su Arıtıcı

119.00 TL
Nano Porselen su arıtıcı sayesinde atıklar, kum, kireç vb. kötü kokunun önüne geçen, ağızda hoş bir tat bıraktıran ve daha sağlıklı bir şekilde su akmasını sağlar.
Stock STOCK: ja
Aantal
- +
Voeg aan mandje toe

If you order now in cargo.

İçtiğiniz suyu kendiniz üretin!

* Yaşamımıza sağlığı yeniden kazandıracak olan su arıtıcı filtreleri artık gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayacaksınız.

* Nano Porselen su arıtıcı sayesinde atıklar, kum, kireç vb. kötü kokunun önüne geçen, ağızda hoş bir tat bıraktıran ve daha sağlıklı bir şekilde su akmasını sağlar.

* Su arıtıcı filtre ile, içme suyunuzu bu yabancı maddelerden arındırır. Ailenizin temiz ve lezzetli içme suyuna kavuşmasına olanak sağlar.


* Nano teknoloji su arıtıcı sayesinde kaliteli su içmenin keyfini çıkaracak, içtiğiniz suyun lezzetine de doyamayacaksınız.

* Su arıtıcı filtre ile içme suyundaki sağlıklı mineralleri korurken kirleticileri arıtır. Buna göre istediğiniz her an taze, kirli olmayan ve dezenfekte edilmiş olan suları kullanabilecek ve plastik şişelerde barındırılan suları tüketerek kansorojen vakaları ile de karşı karşıya kalmayacaksınız. 

* Bundan böyle sizler de yumuşak ve filtrelenmiş sularınızı da gönül rahatlığı ile tüketebilme şansına sahip olacaksınız. 

* Hem ekonomik hem de lezzetli su elde edebilmeniz adına en yüksek teknoloji ürünleri de hayatınıza inşa eden ViaVeta güvenilir günlük su ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde karşılayabileceksiniz.

* Aynı zamanda doğaya korumaya yardımcı olacağınızı da biliyor musunuz? Tükettiğiniz her damacana ve pet şişe doğada çözülmesi ise yüz yıllar alıyor. Tüm canlılara ve çevremize duyarlı olmak gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur.

Product code: #275


Gemiddelde beoordeling » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Annulerings- en restitutievoorwaarden

In verband met de re retour- en ruilvoorwaarden van de producten die op viaveta aangekocht zijn gerelateerd aan de verkoopovereenkomst die door de uiteindelijke eigenaar die akkoord sluit met de elektronische verkoopovereenkomst, hij verbindt zich tot de hieronder genoemde voorwaarden en procedures.

Retourvoorwaarden

 • Retours moeten absoluut worden gedaan met de originele doos / verpakking en de factuur.
 • De terugkerende producten moeten instaat zijn opnieuw verkocht te kunnen worden.
 • De retourvraag kan binnen de 14 dagen na de aankoop door onder de support desk-sectie via viaveta op het gebruikspaneel van de gebruiker zelf een nieuwe ticket met uw retourmelding in te voeren.
 • De meldingen die via de support desk-sectie worden gedaan, worden binnen de 24uur beantwoord.

Producten die niet geretourneerd kunnen worden

De producten waarvan de bruikbaarheid gestart is of die niet kunnen worden geretourneerd vanwege het feit dat ze niet meer in de originele conditie en hoeveelheid aan een andere consument kunnen doorverkocht worden. Deze producten worden hieronder vermeld.

 • Domain (domeinnamen)
 • Consultant en bemiddelingsdiensten
 • Technische ondersteuningsdiensten
 • E-commerce (Viashop-productpakket) en Real Estate-softwarepakketten (Via Estate-pakket) die zijn geïnstalleerd of geactiveerd.

Retourprocedure

* Viaveta zal, zodra aan de hierboven beschreven retourvoorwaarden is voldaan voor producten die aan het hierboven beschreven retourverzoek voldoen, onderworpen aan de hieronder genoemde procedures en regels, zal de consument binnen de 15 (vijftien) werkdagen na zijn vraag, onderstaande procedures opvolgen.

* Na 15 werkdagen dat u de retour bevestigingsmelding opviaveta op het support desk-gedeelte van uw eigen gebruikerspaneel heeft ontvangen, zal ‘de productprijs’ worden geretourneerd.

* Nadat de procedure voor de terugbetaling is afgerond, zal u een melding op uw support desk
gedeelte in uw eigen gebruikerspaneel ontvangen.

* De zichtbaarheid van uw betaling op uw rekening kan variëren afhankelijk van de verwerkingstijd van banken.

Intrekken van retourverzoek

De consument heeft het recht om binnen de 48 uur na zijn retourverzoek deze terug te trekken.

Geretaleerde producten
Support Icon