Bambu Diş Fırçası

116.00 TL
Avis(0)   |  Ajouter un avis
Ürün Kodu: DFCV3,5
Dünyada “Ekolojik diş fırçası” olarak da bilinen bambu bitkisinden üretilmiş yüzde yüz doğal, Doğada çözünebilir diş fırçasıdır. Dünyamıza dost ekolojik bir diş fırçasıdır. VIAVETA diş fırçasının en önemli özelliği sıradan plastik diş fırçalarından farklı olarak bambu bitkisinden üretiliyor olmasıdır.
Stock STOCK : Disponible.
quantité
- +
Ajouter au panier

Options de produits
Select a Toothbrush
 • Dolphin
  Dolphin
 • Seal
  Seal
 • Tortoise
  Tortoise
 • Whale
  Whale

Dünyada “Ekolojik diş fırçası” olarak da bilinen bambu bitkisinden üretilmiş yüzde yüz doğal, Doğada çözünebilir diş fırçasıdır. Dünyamıza dost ekolojik bir diş fırçasıdır. VIAVETA diş fırçasının en önemli özelliği sıradan plastik diş fırçalarından farklı olarak bambu bitkisinden üretiliyor olmasıdır. Bu sebeple yüzde yüz doğal ve çevre dostu bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Dişlerimizle temas ettirdiğimiz ve dişlerimizi  temizlediğimiz fırça kısmı ise plastik yerine aktif karbondan üretilmektedir.
Aktif karbon, hem doğada yüzde yüz çözülmekte hem de diş beyazlamasında oldukça etkilidir. 
Aktif karbon, toksinleri ve kimyasalları vücuttan atmak için kullanılan güçlü bir doğal tedavidir.
Aktif karbon ağızda pH dengesini değiştirerek ağız boşluklarını, ağız kokusu, diş eti hastalığını önlemeye yardımcı olur.
Dahası mikroskobik çerezleri absorbe eder ve tabii hepsini yaparken bir de diş beyazlatmaya ciddi anlamda yardımcı olur.

Code produit : #261


Évaluation moyenne » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Cancellation and Return Conditions

The return and change conditions for the products purchased on viaveta are binded by following requirements and procedures as per the sales agreement signed with the final owner of the product in electronic environment.

Return Conditions

·         Returns must be made with the original box/package and invoice.

·         The product which is proposed to be returned must be resalable to another consumer of the same nature.

·         Return request can be made through return notification by entering new ticket in the Support Desk section on the Customer panel at viaveta by the final owner of the product within 14 days following the date of purchase.

·         The response is provided within latest 24 hours for the return notifications made from the support desk.

Non-returnable products

Non-returnable products due to the commencement of service performance and/or impossibility of reselling the product to another consumer with the same quality and quantity after return are listed below.

·         Domains

·         Consulting and brokerage services

·         Technical support services

·         Installed or activated E-commerce (Viashop product package) and Real estate software packages (Via estate package).

Return procedure

*viaveta performs the following return procedures within 15 (fifteen) business days following request of the final consumer, subject to the following procedures and rules, provided that the return conditions described above are met for the products which are appropriate for the return request described above.

*For the products returned, the “product price” will be refunded within 15 business days following the return confirmation notification to the Support Desk section on your user panel at viaveta
* Notification will be provided in the Support Desk section on your user panel once the Product Refund transaction is completed.
* Reflection of the payment in your account may vary depending on the transaction periods of the banks.

Withdrawal from return request

Final consumer has the right to withdraw from return request within 48 hours

Support Icon