Face Tonic | Dry and Normal Skin | 80 ML

243.00 TL
Comment(0)   |  Add Comment
Kuru ve normal tipteki ciltlerin temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu nem oranını geri kazanmaktır. Özellikle kuru cilt tiplerinde cildin yatışması ve canlanması çok önemlidir.
Stock STOCK: Yes
piece
- +
Add to Basket

Kuru ve normal tipteki ciltlerin temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu nem oranını geri kazanmaktır. Özellikle kuru cilt tiplerinde cildin yatışması ve canlanması çok önemlidir.

 

Ciltteki PH dengesini yeniden kazandıran Viaveta Yüz Toniği, gece yatmadan önce bir parça pamuk yada parmak uçları yardımıyla cilde uygulanır. Normal ve yağlı ciltlere oranla nemi çok daha hızlı kaybeden kuru ciltler, sıklıkla gerilme ve pul pul dökülme yaşar.

 

Bu tip cilt için alkol, sabun ve çok sıcak banyodan uzak durulması istenir. Ama olmazsa olmaz ise Viaveta Yüz Toniği… Nemsizlik kaynaklı ince çizgiler ve daha sık gözenekler artık hayal değildir.

İçindekiler:

Cadı Fındığı Özü: Yaşlanma karşıtı ve akne ile yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar.

At Kuyruğu Özü: Deri rahatsızlıklarında ve geç iyileşen yaraların bakımında kullanılır.

Aloe Vera Özü: Yıpranmış hücreleri yeniler, nemlendirme amaçlı kullanılır.

Product code: #302


Average Evaluation » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Viaveta üzerinden satın alınan ürünlerin iade ve değişim koşulları, ürünün nihai sahibi ile elektronik ortamda gerçekleştirilen satış sözleşmesi uyarınca aşağıdaki şart ve usullere bağlamıştır.

İade Şartları

·         İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

·         İadesi talep edilen ürün bir başka tüketiciye aynı nitelikte yeniden satılabilir olmalıdır.

·         İade talebi satın almayı takip eden 14  gün içerisinde ürünün nihai sahibi tarafından viaveta adresinde bulunan Müşteri kendi kullanıcı panelinden Destek Masası bölümünden yeni ticket girişi yaparak iade bildiriminde bulunabilir.

·         Destek masasından yapılan iade bildirimlerine en geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

İade talep edilemeyecek ürünler

Hizmet ifasına başlanması ve/veya iade sonrası bir başka tüketiciye aynı nitelik ve nicelikte yeniden satılamayacak olması sebebiyle iadesi mümkün olmayan ürünler aşağıda listelenmiştir.

·         Domain (alan adları)

·         Danışmanlık ve aracılık hizmetleri

·         Teknik destek hizmetleri

·         Kurulumu yapılmış ya da aktif edilmiş E-ticaret (Via shop ürün paketi) ve Emlak yazılım paketleri(Via estate paketi).

İade usulü

*viaveta, yukarıda açıklanan iade talebine uygun ürünler için yine yukarıda tanımlanan iade şartlarının sağlanması halinde, aşağıdaki usul ve kurallara bağlı kalmak koşulu ile nihai tüketici talebini takip eden 15 (on beş) iş günü içerisinde aşağıdaki iade usullerini uygular.

*İadesi yapılan ürün/ürünler, viaveta adresinde bulunan kendi kullanıcı panelinizden Destek Masası bölümüne düşen iade onay bildirimini alması durumunda 15 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
* Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kullanıcı panelinizdeki Destek Masası bölümüne bildirim yapılacaktır.
* Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

 

İade talebinden cayma

Nihai tüketici iade talebinden, 48 saat içerisinde cayma hakkına sahiptir

Support Icon