Lavan Menstrual Cup

476.00 TL
Comment(0)   |  Add Comment
Ürün Kodu:LVSV17
Lavan Menstrual Cup; Ekonomik, Ekolojik, Hijyenik, Sağlıklı bir üründür. Konfor İçin Özel Olarak Ergonomik Tasarlanmıştır.
Küçük Beden (S): doğum yapmamış veya 25 yaşından küçükler için uygundur.
Büyük Beden (L): Doğum yapmış veya 25 yaşından büyükler için uygundur.
Stock STOCK: Yes
piece
- +
Add to Basket

Product Options
Choose Size
  • Small
  • Large

LAVAN MENSTRUAL CUP

● Ekonomik, Ekolojik, Hijyenik, Sağlıklı
● 100 % Su Geçirmez.
● Konfor İçin Özel Olarak Ergonomik Tasarlanmıştır.
● Kullanım Kolaylığı
● Son Derece Rahat
● Huzurlu Bir Gece Geçirmenizi Sağlar.
● En İyi Gövdeye sahiptir ve Medikal Silikondan Üretilmiştir
● Seyahat ve Geziler İçin Harika
● Çevre Dostu
● Yıllarca Kullanabilirsiniz.
Büyük Beden ( L): Doğum yapmış veya 25 yaşından büyükler için uygundur.
Küçük Beden ( S): doğum yapmamış veya 25 yaşından küçükler için uygundur.

KULLANIM KLAVUZU

1.Adım- Temizlik:
Kullanımdan önce ve kullanımdan sonra Menstrual kabın dezenfekte ya da sterilize edilmesi önemlidir. İlk kullanım için kabınızı üç dakika boyunca suda kaynatın. Bu işlemi yaptıktan sonra her kullanım öncesi ve sonrası anti-bakteriyel bir sabun, silikon temizleyicisi yada su kullanabilirsiniz. Menstrual kabını yerleştirmeden önce ellerinizi iyice yıkayınız, kabın kolay kullanımını sağlamak için kayganlaştırıcı olarak sudan yararlanabilirsiniz. Kabı boylu boyuna iki kez katlayıp yerleştiriniz. Yerleştirildikten sonra kabınız tam olarak açılacaktır.

2. Adım- Yerleştirme
Ellerinizi yıkadıktan sonra, sterilize edilmiş Menstrual kabını katlayın, sonra vajinanın içine doğru rahim yolu boyunca nazik bir şekilde itin. İkinci olarak, kabın tamamen açıldığından emin oluncaya kadar döndürün. Son olarak altta bulunan çubuğu ayarlayın, böylece düzgün bir şekilde oturacak ve kolayca erişilebilir olacaktır.

3. Adım
Menstrual kabı deneyerek ve hafifçe döndürerek maksimum rahatlık sağlayabilir, düzgün bir biçimde yerleştiğinden emin olabilirsiniz. Doğru bir yerleştirme, kabın vajinal duvarlar ile düzgün bir şekilde oturmasını sağlar. Kas tutucular kabın sabit durmasını sağlar. Bir kez doğru yerleştirildiğinde, Menstrual kap yerine sabitlenecek ve oluşabilecek sızıntıları tamamen engelleyecektir.

4.Adım- Çıkarma
Kabı alttan parmaklarınız ile tutun ve Menstrual kabına hafifçe baskı uygulayın, tuvalete oturun ya da hizasında durun, sonra kabı kibarca aşağı sürükleyin ve gevşeyene kadar havada tutun. İçeriğini doğrudan tuvalete dökün, önce soğuk suyla sonra ılık suyla durulayın ve kişisel regl durumunuza göre yeniden kullanın.
 

Product code: #260


Average Evaluation » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Cancellation and Return Conditions

The return and change conditions for the products purchased on viaveta are binded by following requirements and procedures as per the sales agreement signed with the final owner of the product in electronic environment.

Return Conditions

·         Returns must be made with the original box/package and invoice.

·         The product which is proposed to be returned must be resalable to another consumer of the same nature.

·         Return request can be made through return notification by entering new ticket in the Support Desk section on the Customer panel at viaveta by the final owner of the product within 14 days following the date of purchase.

·         The response is provided within latest 24 hours for the return notifications made from the support desk.

Non-returnable products

Non-returnable products due to the commencement of service performance and/or impossibility of reselling the product to another consumer with the same quality and quantity after return are listed below.

·         Domains

·         Consulting and brokerage services

·         Technical support services

·         Installed or activated E-commerce (Viashop product package) and Real estate software packages (Via estate package).

Return procedure

*viaveta performs the following return procedures within 15 (fifteen) business days following request of the final consumer, subject to the following procedures and rules, provided that the return conditions described above are met for the products which are appropriate for the return request described above.

*For the products returned, the “product price” will be refunded within 15 business days following the return confirmation notification to the Support Desk section on your user panel at viaveta
* Notification will be provided in the Support Desk section on your user panel once the Product Refund transaction is completed.
* Reflection of the payment in your account may vary depending on the transaction periods of the banks.

Withdrawal from return request

Final consumer has the right to withdraw from return request within 48 hours

Support Icon