Beauty Box | Set

2,613.00 TL
Comment(0)   |  Add Comment
Ürün Kodu: BX60
1 Adet Yüz Temizleme Jeli 80 ML 1 Adet Kolajen Peptit Krem 30 ML 1 Adet Göz Çevresi Kremi 30 ML 1 Adet Hyalüronik Asit Serum 30 ML 1 Adet Vitamin C Serum 30 ML 1 Adet Yüz Toniği 80 ML
Stock STOCK: Yes
piece
- +
Add to Basket

VieVeta yaşama değer katacak ürünler geliştirmeye ve bunları sizlerle buluşturmaya devam ediyor.  

 

Güzellik, sağlık; kısaca yaşama değer katacak tüm ürün ve eşsiz formülleri en doğal haliyle sunuyoruz. Değerli Yaşam vizyonumuzun bir parçası olarak sağlıklı yaşam ürünlerimizin yanına cildinizde fark yaratacak kozmetik ürünlerimizi de beğenilerinize sunuyoruz. 

 

VieVeta bütünsel kozmetik ürünleri ile cildinizin tam da ihtiyacı olan her şeyi sizlere sunuyor. Cilt, saç, vücut ve ağız bakımında katma değer yaratan ürün çeşitliliğiyle hedefimiz, tüketicilerin sağlıklı ve satın alınabilir ürünlere ulaşmasıdır.

 

ViaVeta serüveni Türkiye’nin en değerli yaşam konseptlerinden birini içeriyor. ViaVeta saç ve cilt bakım ürünlerini piyasaya sunarken tek bir amacımız var o da cilt bariyerinizi en sağlıklı şekilde korumaktır. Formüllerimiz Ar-Ge departmanımızda aydınlık ve daha genç bir görünüm elde etmeniz için hazırlanıyor. Hücreleri canlandıran, gençliğinizi yeni baştan yaşatan, elastikiyeti sağlayan ve pürüzsüz bir cilt için biz hazırız…

 

Her aşaması uluslararası sertifikalarla kanıtlanmış bir başarı hikayesine dönüşen ViaVeta Skin serisi- Cilt Bakımı , sürdürülebilir ve izlenebilir içerikleri ile yaşantınıza değer katıyor.

 

Formüllerimizde kullandığımız tüm bileşenleri şeffaf bir şekilde tüketicilerle paylaşmaya kararlıyız. Kozmetik dünyasında fark yaratacak bu kararlılığımız ile temiz içerikli kozmetiği ve aynı zamanda etkinliğinden ödün vermeyen ürünleri sahipleniyoruz.

Product code: #301


Average Evaluation » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Viaveta üzerinden satın alınan ürünlerin iade ve değişim koşulları, ürünün nihai sahibi ile elektronik ortamda gerçekleştirilen satış sözleşmesi uyarınca aşağıdaki şart ve usullere bağlamıştır.

İade Şartları

·         İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

·         İadesi talep edilen ürün bir başka tüketiciye aynı nitelikte yeniden satılabilir olmalıdır.

·         İade talebi satın almayı takip eden 14  gün içerisinde ürünün nihai sahibi tarafından viaveta adresinde bulunan Müşteri kendi kullanıcı panelinden Destek Masası bölümünden yeni ticket girişi yaparak iade bildiriminde bulunabilir.

·         Destek masasından yapılan iade bildirimlerine en geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

İade talep edilemeyecek ürünler

Hizmet ifasına başlanması ve/veya iade sonrası bir başka tüketiciye aynı nitelik ve nicelikte yeniden satılamayacak olması sebebiyle iadesi mümkün olmayan ürünler aşağıda listelenmiştir.

·         Domain (alan adları)

·         Danışmanlık ve aracılık hizmetleri

·         Teknik destek hizmetleri

·         Kurulumu yapılmış ya da aktif edilmiş E-ticaret (Via shop ürün paketi) ve Emlak yazılım paketleri(Via estate paketi).

İade usulü

*viaveta, yukarıda açıklanan iade talebine uygun ürünler için yine yukarıda tanımlanan iade şartlarının sağlanması halinde, aşağıdaki usul ve kurallara bağlı kalmak koşulu ile nihai tüketici talebini takip eden 15 (on beş) iş günü içerisinde aşağıdaki iade usullerini uygular.

*İadesi yapılan ürün/ürünler, viaveta adresinde bulunan kendi kullanıcı panelinizden Destek Masası bölümüne düşen iade onay bildirimini alması durumunda 15 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
* Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kullanıcı panelinizdeki Destek Masası bölümüne bildirim yapılacaktır.
* Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

 

İade talebinden cayma

Nihai tüketici iade talebinden, 48 saat içerisinde cayma hakkına sahiptir

Support Icon