Hyaluronic Acid Serum | 30 ML

487.00 TL
Ürün Kodu: HA13
Ciltteki çizgilenmeler ve yara izlerinin giderilmesinde kullanılır. İnsanlar yaş aldıkça vücuttaki Hyalüronik Asit seviyesi azalır. Hyalüronik Asit’in etkisini en fazla gösterdiği alan ise cilttir.
Stock LAGER: Bestehend
Anzahl
- +
Warenkorb

Ciltteki çizgilenmeler ve yara izlerinin giderilmesinde kullanılır. İnsanlar yaş aldıkça vücuttaki Hyalüronik Asit seviyesi azalır. Hyalüronik Asit’in etkisini en fazla gösterdiği alan ise cilttir.

 

Viaveta Hyalüronik Asit Serum, yaşla birlikte azalan hyalüronik asit miktarını dengeler. Cildin nemini geri kazanmasını sağlayan bu ürün, mat görünümlü ciltlere de parlaklık verir.

 

Hyalronik Asit’in yarısından fazlası cildimizde yer alır. Onun azalması cilt problemlerini tetikler. Cilt yüzeyinden uygulanan serum, yüksek su tutma kabiliyeti ile cilt nemlendirir. Nemle birlikte çizgilenmeler azalır ve diğer yaşlanma belirtileri ortadan kalkar.

İçindekiler:

Sodyum PCA: Cilt yenilemek için doğal olarak oluşan bir bileşendir

Sodyum Hyaluronate: Bağ dokularında bulunan asidin sodyum tuzu.

Panthenol: Nemlendirici ve yara iyileştirmek için kullanılır.

Produktcode : #299


Durchschnittliche Bewertung » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Viaveta üzerinden satın alınan ürünlerin iade ve değişim koşulları, ürünün nihai sahibi ile elektronik ortamda gerçekleştirilen satış sözleşmesi uyarınca aşağıdaki şart ve usullere bağlamıştır.

İade Şartları

·         İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

·         İadesi talep edilen ürün bir başka tüketiciye aynı nitelikte yeniden satılabilir olmalıdır.

·         İade talebi satın almayı takip eden 14  gün içerisinde ürünün nihai sahibi tarafından viaveta adresinde bulunan Müşteri kendi kullanıcı panelinden Destek Masası bölümünden yeni ticket girişi yaparak iade bildiriminde bulunabilir.

·         Destek masasından yapılan iade bildirimlerine en geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

İade talep edilemeyecek ürünler

Hizmet ifasına başlanması ve/veya iade sonrası bir başka tüketiciye aynı nitelik ve nicelikte yeniden satılamayacak olması sebebiyle iadesi mümkün olmayan ürünler aşağıda listelenmiştir.

·         Domain (alan adları)

·         Danışmanlık ve aracılık hizmetleri

·         Teknik destek hizmetleri

·         Kurulumu yapılmış ya da aktif edilmiş E-ticaret (Via shop ürün paketi) ve Emlak yazılım paketleri(Via estate paketi).

İade usulü

*viaveta, yukarıda açıklanan iade talebine uygun ürünler için yine yukarıda tanımlanan iade şartlarının sağlanması halinde, aşağıdaki usul ve kurallara bağlı kalmak koşulu ile nihai tüketici talebini takip eden 15 (on beş) iş günü içerisinde aşağıdaki iade usullerini uygular.

*İadesi yapılan ürün/ürünler, viaveta adresinde bulunan kendi kullanıcı panelinizden Destek Masası bölümüne düşen iade onay bildirimini alması durumunda 15 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
* Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kullanıcı panelinizdeki Destek Masası bölümüne bildirim yapılacaktır.
* Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

 

İade talebinden cayma

Nihai tüketici iade talebinden, 48 saat içerisinde cayma hakkına sahiptir

Support Icon