Serum i vitaminës C | 30 ML

696.00 TL
koment(0)   |  Add Comment
Ürün Kodu: CS22
C Vitamini serumu cildi ölü hücrelerden arındırıp, parlak ve pürüzsüzlüğe erişmesini sağlar. Yüzeysel olarak cilde uygulandığında kolajen ve elastin üretimini hızlandırır. Cilt problemlerini ortadan kalkmasında tetikleyici olarak kullanılan bu asitik serum, sarkmaları önleyen protein lifleri içerir.
Stock STOCK: Yes
numër
- +
Add to Basket

C Vitamini serumu cildi ölü hücrelerden arındırıp, parlak ve pürüzsüzlüğe erişmesini sağlar. Yüzeysel olarak cilde uygulandığında kolajen ve elastin üretimini hızlandırır. Cilt problemlerini ortadan kalkmasında tetikleyici olarak kullanılan bu asitik serum, sarkmaları önleyen protein lifleri içerir.

 

Viaveta Vitamin C Serum, vücudunuzdaki tazelenmeyi sağlar. Donuk görünüm, akne, çizgilenme ve lekeler için de ideal bir üründür. Hem kuru, hem de yağlı ciltlerin kullanabileceği Vitamin C Serum, fayda temelli ürünler arasında en başlarda gelmektedir.

 

Çizgilenmelerin oluşumunu engelleyen ve nem oranının korunmasına yardımcı olan serum, vücutta oluşan çatlakların giderilmesinde de etkilidir. Yorgunluk ve stresten dolayı oluşan göz altı morlukları Vitamin C Serum uygulanarak giderilebilir.

İçindekiler:

 

C Vitamini : Yaşlanma karşıtı etkilidir, cilt hasarlarını azaltır.

Niacinamide: Cilt rengini dengeler, akneleri yok eder, çizgilenmeyi önler

Product code: #295


Average Evaluation » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Viaveta üzerinden satın alınan ürünlerin iade ve değişim koşulları, ürünün nihai sahibi ile elektronik ortamda gerçekleştirilen satış sözleşmesi uyarınca aşağıdaki şart ve usullere bağlamıştır.

İade Şartları

·         İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

·         İadesi talep edilen ürün bir başka tüketiciye aynı nitelikte yeniden satılabilir olmalıdır.

·         İade talebi satın almayı takip eden 14  gün içerisinde ürünün nihai sahibi tarafından viaveta adresinde bulunan Müşteri kendi kullanıcı panelinden Destek Masası bölümünden yeni ticket girişi yaparak iade bildiriminde bulunabilir.

·         Destek masasından yapılan iade bildirimlerine en geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

İade talep edilemeyecek ürünler

Hizmet ifasına başlanması ve/veya iade sonrası bir başka tüketiciye aynı nitelik ve nicelikte yeniden satılamayacak olması sebebiyle iadesi mümkün olmayan ürünler aşağıda listelenmiştir.

·         Domain (alan adları)

·         Danışmanlık ve aracılık hizmetleri

·         Teknik destek hizmetleri

·         Kurulumu yapılmış ya da aktif edilmiş E-ticaret (Via shop ürün paketi) ve Emlak yazılım paketleri(Via estate paketi).

İade usulü

*viaveta, yukarıda açıklanan iade talebine uygun ürünler için yine yukarıda tanımlanan iade şartlarının sağlanması halinde, aşağıdaki usul ve kurallara bağlı kalmak koşulu ile nihai tüketici talebini takip eden 15 (on beş) iş günü içerisinde aşağıdaki iade usullerini uygular.

*İadesi yapılan ürün/ürünler, viaveta adresinde bulunan kendi kullanıcı panelinizden Destek Masası bölümüne düşen iade onay bildirimini alması durumunda 15 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
* Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kullanıcı panelinizdeki Destek Masası bölümüne bildirim yapılacaktır.
* Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

 

İade talebinden cayma

Nihai tüketici iade talebinden, 48 saat içerisinde cayma hakkına sahiptir

Support Icon