Kron Su Arıtıcı Filtre

109.00 TL
koment(0)   |  Add Comment
Ürün Kodu: KATFSV7
Kromsu arıtıcı sayesinde atıklar, kum, kireç vb. kötü kokunun önüne geçen, ağızda hoş bir tat bıraktıran ve daha sağlıklı bir şekilde su akmasını sağlar.
Stock STOCK: Yes
numër
- +
Add to Basket

If you order now in cargo.

İçtiğiniz suyu kendiniz üretin!

* Yaşamımıza sağlığı yeniden kazandıracak olan su arıtıcı filtreleri artık gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayacaksınız.

* Nano Porselen su arıtıcı sayesinde atıklar, kum, kireç vb. kötü kokunun önüne geçen, ağızda hoş bir tat bıraktıran ve daha sağlıklı bir şekilde su akmasını sağlar.

* Su arıtıcı filtre ile, içme suyunuzu bu yabancı maddelerden arındırır. Ailenizin temiz ve lezzetli içme suyuna kavuşmasına olanak sağlar.


* Nano teknoloji su arıtıcı sayesinde kaliteli su içmenin keyfini çıkaracak, içtiğiniz suyun lezzetine de doyamayacaksınız.

* Su arıtıcı filtre ile içme suyundaki sağlıklı mineralleri korurken kirleticileri arıtır. Buna göre istediğiniz her an taze, kirli olmayan ve dezenfekte edilmiş olan suları kullanabilecek ve plastik şişelerde barındırılan suları tüketerek kansorojen vakaları ile de karşı karşıya kalmayacaksınız. 

* Bundan böyle sizler de yumuşak ve filtrelenmiş sularınızı da gönül rahatlığı ile tüketebilme şansına sahip olacaksınız. 

* Hem ekonomik hem de lezzetli su elde edebilmeniz adına en yüksek teknoloji ürünleri de hayatınıza inşa eden ViaVeta güvenilir günlük su ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde karşılayabileceksiniz.

* Aynı zamanda doğaya korumaya yardımcı olacağınızı da biliyor musunuz? Tükettiğiniz her damacana ve pet şişe doğada çözülmesi ise yüz yıllar alıyor. Tüm canlılara ve çevremize duyarlı olmak gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzdur.

Product code: #290


Average Evaluation » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Viaveta üzerinden satın alınan ürünlerin iade ve değişim koşulları, ürünün nihai sahibi ile elektronik ortamda gerçekleştirilen satış sözleşmesi uyarınca aşağıdaki şart ve usullere bağlamıştır.

İade Şartları

·         İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

·         İadesi talep edilen ürün bir başka tüketiciye aynı nitelikte yeniden satılabilir olmalıdır.

·         İade talebi satın almayı takip eden 14  gün içerisinde ürünün nihai sahibi tarafından viaveta adresinde bulunan Müşteri kendi kullanıcı panelinden Destek Masası bölümünden yeni ticket girişi yaparak iade bildiriminde bulunabilir.

·         Destek masasından yapılan iade bildirimlerine en geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

İade talep edilemeyecek ürünler

Hizmet ifasına başlanması ve/veya iade sonrası bir başka tüketiciye aynı nitelik ve nicelikte yeniden satılamayacak olması sebebiyle iadesi mümkün olmayan ürünler aşağıda listelenmiştir.

·         Domain (alan adları)

·         Danışmanlık ve aracılık hizmetleri

·         Teknik destek hizmetleri

·         Kurulumu yapılmış ya da aktif edilmiş E-ticaret (Via shop ürün paketi) ve Emlak yazılım paketleri(Via estate paketi).

İade usulü

*viaveta, yukarıda açıklanan iade talebine uygun ürünler için yine yukarıda tanımlanan iade şartlarının sağlanması halinde, aşağıdaki usul ve kurallara bağlı kalmak koşulu ile nihai tüketici talebini takip eden 15 (on beş) iş günü içerisinde aşağıdaki iade usullerini uygular.

*İadesi yapılan ürün/ürünler, viaveta adresinde bulunan kendi kullanıcı panelinizden Destek Masası bölümüne düşen iade onay bildirimini alması durumunda 15 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
* Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kullanıcı panelinizdeki Destek Masası bölümüne bildirim yapılacaktır.
* Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

 

İade talebinden cayma

Nihai tüketici iade talebinden, 48 saat içerisinde cayma hakkına sahiptir

Support Icon