Via Website Builder +1

1,999.00 TL
Via Website Builder (Kolay tasarım motoru ) ile, kendi web sitenizi sürükle-bırak yöntemiyle kolayca tasarlayabilirsiniz. Via Website Builder sayesinde Ftp, Mysql, Php, Asp yada herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur. Via Website Builder Tamamen Sürükle-Bırak-Çiz Mantığıyla Çalışmaktadır
Stock STOCK: ja
Aantal
- +
Voeg aan mandje toe

If you order now in cargo.

Via Website Builder (Kolay tasarım motoru ) ile, kendi web sitenizi sürükle-bırak yöntemiyle kolayca tasarlayabilirsiniz. Via Website Builder sayesinde Ftp, Mysql, Php, Asp yada herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur. Via Website Builder Tamamen Sürükle-Bırak-Çiz Mantığıyla Çalışmaktadır. Bir kâğıda resim çizer gibi web sitenizi saatler içerisinde tasarlayabilirsiniz. VIA Website Builder ile ihtiyacınız olan slayt geçişi, resim galerisi, video galerisi, İletişim Formu, Blog gibi sistemleri kolaylıkla sitenize ekleyebilirsiniz
 
Via Website Builder 1 Yıl Lisans İçerisinde aşağıdaki hizmetler sunulmaktadır;
- 1 Yıl Lisanslı Via Builder Yazılım Paketi
- 1 Yıl Süre ile Via Builder Kullanım Eğitimi
- Hosting
- Trafik
- E-Mail Hesabı
- E-Mail Gelen Kutusu Hacmi
- Subdomain ( Alt İsim )
- 1 Adet Alan Adı ( .com, .net, .org, .biz, .info, .de )
Via Website Builder Yazılım Paketimiz, Yukarıda ki özellikler ile bilirkte sunulmaktadır.
Via Website Builder Paketi kapsamında FTP veya Mysql Hizmetimiz mevcut değildir.

Via Website Builder size şu kolaylıkları sağlar;

- Güncelleme ve Bakım için 2. Bir kişiye olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Güncelleme, web tasarım ücreti, içerik ekleme ücreti vb. gibi masraflardan kurtarır, çünkü yönetim paneli kişinin bu işlemleri tek başına yapabileceği basitlikte ve sadeliktedir.
- Kişi Via Website Builder ile sürekli olarak piyasa tasarım trendlerini takip ederek web sitesinin tasarımını dilediği zaman değiştirebilir.
- Web sitelerimiz en gelişmiş bulut platform teknolojisi üzerine kurulmuştur. Projenin her aşamasında verimlilik, yüksek performans ve yönetilebilirlik esas alınmıştır. Her zaman daha az ödeyerek yüksek performans alırsınız.
 

Product code: #4


Gemiddelde beoordeling » puan
Aslıhan Yıldırımpuan
17 oktober 2018
Ürün kullanımı çok rahat istediğiniz her şeyi bu ürünle tasarlayabilirsiniz. Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese de tavsiye ederim.

 • *
 • *
 • *
 • *

Annulerings- en restitutievoorwaarden

In verband met de re retour- en ruilvoorwaarden van de producten die op viaveta aangekocht zijn gerelateerd aan de verkoopovereenkomst die door de uiteindelijke eigenaar die akkoord sluit met de elektronische verkoopovereenkomst, hij verbindt zich tot de hieronder genoemde voorwaarden en procedures.

Retourvoorwaarden

 • Retours moeten absoluut worden gedaan met de originele doos / verpakking en de factuur.
 • De terugkerende producten moeten instaat zijn opnieuw verkocht te kunnen worden.
 • De retourvraag kan binnen de 14 dagen na de aankoop door onder de support desk-sectie via viaveta op het gebruikspaneel van de gebruiker zelf een nieuwe ticket met uw retourmelding in te voeren.
 • De meldingen die via de support desk-sectie worden gedaan, worden binnen de 24uur beantwoord.

Producten die niet geretourneerd kunnen worden

De producten waarvan de bruikbaarheid gestart is of die niet kunnen worden geretourneerd vanwege het feit dat ze niet meer in de originele conditie en hoeveelheid aan een andere consument kunnen doorverkocht worden. Deze producten worden hieronder vermeld.

 • Domain (domeinnamen)
 • Consultant en bemiddelingsdiensten
 • Technische ondersteuningsdiensten
 • E-commerce (Viashop-productpakket) en Real Estate-softwarepakketten (Via Estate-pakket) die zijn geïnstalleerd of geactiveerd.

Retourprocedure

* Viaveta zal, zodra aan de hierboven beschreven retourvoorwaarden is voldaan voor producten die aan het hierboven beschreven retourverzoek voldoen, onderworpen aan de hieronder genoemde procedures en regels, zal de consument binnen de 15 (vijftien) werkdagen na zijn vraag, onderstaande procedures opvolgen.

* Na 15 werkdagen dat u de retour bevestigingsmelding opviaveta op het support desk-gedeelte van uw eigen gebruikerspaneel heeft ontvangen, zal ‘de productprijs’ worden geretourneerd.

* Nadat de procedure voor de terugbetaling is afgerond, zal u een melding op uw support desk
gedeelte in uw eigen gebruikerspaneel ontvangen.

* De zichtbaarheid van uw betaling op uw rekening kan variëren afhankelijk van de verwerkingstijd van banken.

Intrekken van retourverzoek

De consument heeft het recht om binnen de 48 uur na zijn retourverzoek deze terug te trekken.

Support Icon