Via Website Builder +2

3,823.00 TL 4,150.00 TL
Comment(2)   |  Add Comment
Ürün Kodu: ECD2SV400
Via Website Builder (Kolay tasarım motoru ) ile, kendi web sitenizi sürükle-bırak yöntemiyle kolayca tasarlayabilirsiniz. Via Website Builder sayesinde Ftp, Mysql, Php, Asp yada herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur. Via Website Builder Tamamen Sürükle-Bırak-Çiz Mantığıyla Çalışmaktadır.
Stock STOCK: Yes
piece
- +
Add to Basket

If you order now in cargo.

Via Website Builder (Kolay tasarım motoru ) ile, kendi web sitenizi sürükle-bırak yöntemiyle kolayca tasarlayabilirsiniz. Via Website Builder sayesinde Ftp, Mysql, Php, Asp yada herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur. Via Website Builder Tamamen Sürükle-Bırak-Çiz Mantığıyla Çalışmaktadır. Bir kâğıda resim çizer gibi web sitenizi saatler içerisinde tasarlayabilirsiniz. Via Website Builder ile ihtiyacınız olan slayt geçişi, resim galerisi, video galerisi, İletişim Formu, Blog gibi sistemleri kolaylıkla sitenize ekleyebilirsiniz

Via Website Builder 2 Yıl Lisans İçerisinde aşağıdaki hizmetler sunulmaktadır;

- 2 Yıl Lisanslı Via Website Builder Yazılım Paketi
- 2 Yıl Süre ile Via Website Builder Kullanım Eğitimi
- Hosting
- Trafik
- E-Mail Hesabı
- E-Mail Gelen Kutusu Hacmi
- Subdomain ( Alt İsim )
- 1 Adet Alan Adı ( .com, .net, .org, .biz, .info, .de )

Via Website Builder Yazılım Paketimiz, Yukarıda ki özellikler ile bilirkte sunulmaktadır.
Via Website Builder Paketi kapsamında FTP veya Mysql Hizmetimiz mevcut değildir.

Via Website Builder size şu kolaylıkları sağlar;

- Güncelleme ve Bakım için 2. Bir kişiye olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Güncelleme, web tasarım ücreti, içerik ekleme ücreti vb. gibi masraflardan kurtarır, çünkü yönetim paneli kişinin bu işlemleri tek başına yapabileceği basitlikte ve sadeliktedir.
- Kişi Via Website Builder ile sürekli olarak piyasa tasarım trendlerini takip ederek web sitesinin tasarımını dilediği zaman değiştirebilir.
- Web sitelerimiz en gelişmiş bulut platform teknolojisi üzerine kurulmuştur. Projenin her aşamasında verimlilik, yüksek performans ve yönetilebilirlik esas alınmıştır. Her zaman daha az ödeyerek yüksek performans alırsınız.

Product code: #5


Average Evaluation » puan
Adem Alğurpuan
05 May 2019
Süper tek kelimeyle

Oğuzhan Yamanpuan
17 October 2018
Yaklaşık 5 senelik Web tasarımcılık deneyimim var. Kişisel olarak da kurumsal olarak da müşterilerime ViaWeb kullanmalarını ve web tasarımını onlar için bir külfet olmaktan kurtarmalarını tavsiye ederim. Hem eğlenceli hem de pratik. :) Teşekkürler ViaVeta!

  • *
  • *
  • *
  • *

Cancellation and Return Conditions

The return and change conditions for the products purchased on viaveta are binded by following requirements and procedures as per the sales agreement signed with the final owner of the product in electronic environment.

Return Conditions

·         Returns must be made with the original box/package and invoice.

·         The product which is proposed to be returned must be resalable to another consumer of the same nature.

·         Return request can be made through return notification by entering new ticket in the Support Desk section on the Customer panel at viaveta by the final owner of the product within 14 days following the date of purchase.

·         The response is provided within latest 24 hours for the return notifications made from the support desk.

Non-returnable products

Non-returnable products due to the commencement of service performance and/or impossibility of reselling the product to another consumer with the same quality and quantity after return are listed below.

·         Domains

·         Consulting and brokerage services

·         Technical support services

·         Installed or activated E-commerce (Viashop product package) and Real estate software packages (Via estate package).

Return procedure

*viaveta performs the following return procedures within 15 (fifteen) business days following request of the final consumer, subject to the following procedures and rules, provided that the return conditions described above are met for the products which are appropriate for the return request described above.

*For the products returned, the “product price” will be refunded within 15 business days following the return confirmation notification to the Support Desk section on your user panel at viaveta
* Notification will be provided in the Support Desk section on your user panel once the Product Refund transaction is completed.
* Reflection of the payment in your account may vary depending on the transaction periods of the banks.

Withdrawal from return request

Final consumer has the right to withdraw from return request within 48 hours

Support Icon